Ф1 2017 - Јапански ТВ програми ГП - Формула 1
КСНУМКС Формула

Il Ф1 свет 2017 слети на круг di Suzuka за Велика награда Јапана: шеснаеста фаза првенства биће емитована године да усмери su Небо и одложено на Раи (испод ћете пронаћи ТВ време).

У недељу ујутру видећемо још један дуел између Левис Хамилтон e Себастијан Фетел: пилот Мерцедес чини се да је у бољој форми, али Цаваллино неће одустати.

Ф1 2017 Велика награда Јапана на Сузуки: шта очекивати

Il круг di Suzuka - штаб Велика награда Јапана – једна од најомиљенијих стаза за возаче: стаза је једна од најкомплетнијих у Ф1 свет 2017 – карактеришу брза скретања која су веома досадна гуме.

На стази на којој је веома тешко претећи квалификације (што ће се највероватније догодити под киша) ће бити фундаментални: од 2009. (година повратка Suzuka в календар од Свијет Ф1) ко год победио у овој трци увек је стартовао у првом реду. Испод ћете пронаћи календар од главна награда di Формула 1 (освојио га је у последњих пет година возач способан да освоји титулу првака света на крају сезоне), ТВ време su Небо и Раи и наше прогноза.

Ф1 2017 - Сузука, календар и ТВ програми на Ски и Раи

У петак 6. октобра 2017

03: 00-04: 30 Слободни тренинг 1 (уживо на Ски Спорт Ф1, одложено у 08:45 на Раи Спорт)